Ekonomická správa

IdeasSpravujeme finančné prostriedky vlastníkov budov a bytových domov.

Technická správa

IdeasZabezpečujeme technickú správu a údržbu budov a bytových domov.

Upratovacie služby

IdeasPonúkame čistiace a upratovacie služby budov a bytových domov.

 • Úvod
 • O spoločnosti
 • Prečo si vybrať práve nás

Prečo si vybrať práve nás

Potrebujete spoľahlivého a flexibilného správcu pre Váš bytový dom?

PROGERESS Technologies s.r.o. poskytuje komplexnú správu bytových domov, polyfunkčných domov a administratívnych budov vo Veľkých Kapušanoch, Trebišove, Kráľovskom Chlmci, Košiciach a blízkom okolí. Správa cez PROGERESS Technologies s.r.o. je prehľadná, flexibilná a pro-zákaznicky orientovaná.

PROGERESS Technologies s.r.o. poskytuje všetky činnosti, ktoré patria ku správe nehnuteľností:

 • Ekonomická oblasť: vedenie samostatného účtovníctva, pasívny prístupk účtu, čerpanie fondu opráv /mesačne, štvrťročne/, vyhotovenie mesačných zálohových predpisov, sledovanie úhrad a vymáhanie pohľadávok, ročné vyúčtovanie, poistenie nehnuteľnosti
 • Technická oblasť: zabezpečenie výkonu všetkých prác, technické revízie, servis, a ich evidencia, organizovanie tendrov na špeciálne zakázky
 • Investičná oblasť: zabezpečenie investícií do nehnuteľnosti podľa požiadaviek vlastníkov bytov
 • Právna oblasť: súdne vymáhanie pohľadávok, dozor nad užívaním nehnuteľnosti v súlade so zákonom a pravidlami.

Výhody PROGRESS Technologies s.r.o. , ako správcu bytov:

PROGERESS Technologies s.r.o. nie je len správcovskou spoločnosťou v klasickom slova zmysle, okrem poskytovania služieb spojených s výkonom správy bytov, administratívnych priestorov a lokalít je PROGERESS Technologies s.r.o. k dispozícii s komplexnou ponukou služieb aj pre všetkých obyvateľov bytového domu, alebo lokality rodinných domov, od pravidelných činností ako upratovanie, cez stavebné úpravy až po drobné opravy a havarijnú službu.

PROGERESS Technologies s.r.o. poskytuje služby tým najnáročnejším klientom s najvyššími požiadavkami na kvalitu služieb, naši zamestnanci a dodávatelia sú každý deň dôsledne preverovaní našimi klientami, aby bola zachovaná vysoká úroveň kvality poskytovaných služieb

PROGERESS Technologies s.r.o. je flexibilná firma, na požiadavky reagujeme okamžite, cenová ponuka je vždy vypracovaná bezodkladne.

PROGERESS Technologies s.r.o. infolinka je k dispozícii klientom 24 hodín denne.

Každý klient spoločnosti PROGERESS Technologies s.r.o. má prideleného objektového manažéra – jedinú kontaktnú osobu na príjímanie požiadaviek, pripomienok a otázok.

Väčšinu pravidelných činností zabezpečujeme pomocou vlastných zamestnancov, či už ide o upratovanie, zimnú údržbu, záhradnícke práce, hodinových manželov, elektrikárov, vodárov, kúrenárov a ostatné činnosti.

Čo o nás vravia - spokojní zákazníci

" Poriadok a čistota. Ak poupratujú je to naozaj aj vidieť, som spokojná ..."

Viera H., Čierna nad Tisou

" Spoľahlivé služby, odborníci na mieste. Vyúčtovanie chodí na čas. Stále vieme za čo platíme  ..."

Milan G., V.Kapušany

PROGRESS TECHNOLOGIES s.r.o.

 • Centrum 924/59, 079 01 Veľké Kapušany
 • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
 • 0907 910 160 - správca
 • 0908 150 630 - údržba