Ekonomická správa

IdeasSpravujeme finančné prostriedky vlastníkov budov a bytových domov.

Technická správa

IdeasZabezpečujeme technickú správu a údržbu budov a bytových domov.

Upratovacie služby

IdeasPonúkame čistiace a upratovacie služby budov a bytových domov.

  • Úvod
  • O spoločnosti
  • Vedeli ste, že...?

Vedeli ste, že...?

Vedeli ste, že dobrý zástupca vlastníkov je pre chod správy naozaj potrebný?

V každom spravovanom dome by mal byť zvolený zástupca vlastníkov. Jeho úloha je nielen komunikácia so správcom, ale aj schvaľovanie drobných opráv a investícií v bytovom dome, do výšky, ktorú mu umožňuje zmluva o výkone správy. Zástupcú volia vlastníci na schôdzi a táto funkcia môže ale nemusí byť odmeňovaná. Dobrý zástupca vlastníkov pozná potreby bytového domu a v spolupráci so správcom sa starajú nielen o prevádzku bytového domu, ale aj o jeho zveľaďovanie.

Vedeli ste, že správa domu môže fungovať aj s pár neplatičmi?

Správca musí vedieť neplatičov flexibilne identifikovať a vymáhať od nich nedoplatky na pravidelnej báze. Upomienky cez telefón, alebo zasielané poštou spravidla pomôžu, v opačnom prípade musí správca postúpiť pohľadávku na právne oddelenie, ktoré zváži ďalšie kroky. Častokrát sú neplatiči len ľudia v ťažkej životnej situácii, preto môže byť splátkový kalendár po dohode so správcom lepšie riešenie ako vydanie platobného rozkazu.

Vedeli ste, že každý bytový dom musí mať zriadený vlastný účet v banke?

Správca musí viesť finančné prostriedky každého spravovaného bytového domu na samostatnom účte. Zbystrite pozornosť ak váš správca toto porušuje – jedná sa o porušenie zákona a v takomto prípade sa môže stať, že prispievate na prevádzku alebo opravy bytového domu v ktorom nebývate!

Vedeli ste, že do PROGRESS Technologies s.r.o. sa dovoláte naozaj kedykoľvek?

Na rozdiel od iných správcovských spoločností, máme k dispozícii 24 hodinovú telefónu linku akúkoľvek požiadavku našich klientov,poznáme spravované bytové domy a flexibilne za Vás vyriešia havarijnú situáciu alebo poskytnú informáciu o obnovení dodávky energií, alebo služieb. Infolinka je k dispozícii 24 hodín denne, 365 dní v roku a všetky požiadavky sú za účelom skvalitnenia služieb nahrávané. Vaša požiadavka alebo otázka sa nikdy nestratí a vždy bude postúpená na vyriešenie správnemu pracovníkovi tak, aby ste na ňu mohli prestať myslieť Vy.

 

Čo o nás vravia - spokojní zákazníci

" Poriadok a čistota. Ak poupratujú je to naozaj aj vidieť, som spokojná ..."

Viera H., Čierna nad Tisou

" Spoľahlivé služby, odborníci na mieste. Vyúčtovanie chodí na čas. Stále vieme za čo platíme  ..."

Milan G., V.Kapušany

PROGRESS TECHNOLOGIES s.r.o.

  • Centrum 924/59, 079 01 Veľké Kapušany
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
  • 0907 910 160 - správca
  • 0908 150 630 - údržba